Lande
Danmark
Norge
Sverige
Div.
Hvordan ?
Eksperterne
Pris
Mine sider
Log ind
Mine vurderinger
Mine data
Opret konto
Glemt password
Værktøjer
Forside
Tilføj til foretrukne
Gør til startside
Sitemap
FAQ
Hvordan
Købe, sælge, forsikre
Kontakt
Vil du annoncere ?
Udførte vurderinger i kategorien
Møbler og spejle
Stolene er laget i mahogny og synes å være med orginalt hestehårstrekk.
De er i typisk Empire .....
Ut i fra mottatte bilde er sofaen fra rundt 1890.
En hyggelig sofa.
Det koster utrolig .....
Alvar Alto Finland 20. årh.s midte.
Dansk Chr. VIII sekretær af spejlfineret mahogni 1840-50.
Dansk empire chatol af mahogni rigt prydet med indlægninger af lyst træ.
Chatoller af denne .....
Empire chatol med overskab.